Šriftas: AAA
Fonas: JuodasBaltas
Iliustracijos: RodytiNerodyti

Visos LKC naujienos

SKELBIAMAS LIETUVOS KULTŪROS ĮSTAIGŲ IR ORGANIZACIJŲ DALYVAVIMO EUROPOS SĄJUNGOS PROGRAMOS „KŪRYBIŠKA EUROPA“ PAPROGRAMĖJE „MEDIA“ VALSTYBINIO BENDROJO FINANSAVIMO PARAIŠKŲ PRIĖMIMAS

2024 vasario 6 d.

Lietuvos kultūros įstaigų ir organizacijų dalyvavimo Europos Sąjungos programos „Kūrybiška Europa“ paprogramėje „MEDIA“ valstybinio bendrojo finansavimo tikslas – skatinti Lietuvos kino industrijos tarptautiškumą dalyvaujant ES programos „Kūrybiška Europa“ paprogramėje „MEDIA“.

Reikalavimai pareiškėjams

Finansavimą pagal teikiamas paraiškas projektų finansavimui gauti gali juridiniai arba savarankiškai dirbantys fiziniai asmenys, atitinkantys visus šiuos reikalavimus:

  • lėšų mokėjimo metu įsteigimo, įregistravimo vieta turi būti Lietuvos Respublika;
  • užsiimantys kultūrine veikla;
  • ES programos „Kūrybiška Europa“ paprogramės „MEDIA“ finansuojamų projektų, kurie yra užsitikrinę paramą per vieną iš šių „Kūrybiška Europa 2021-2027 m.“ paprogramės „MEDIA“ finansavimo programų: „Europos festivaliai“, „Europos festivalių tinklai“, „Auditorijos plėtra ir kino edukacija“, „Europos medijų talentų ir įgūdžių puoselėjimas“, „Inovatyvios priemonės ir verslo modeliai“, „Mugės ir tinklaveika“, „Užsakomųjų vaizdo paslaugų platformų tinklai ir operatoriai“, „Europietiškų filmų platinimas“ arba vaizdo žaidimų vystymo projektų, užsitikrinusių paramą per finansavimo programą „Vaizdo žaidimų ir įtraukiančiojo turinio vystymas” ir dėl projekto įgyvendinimo yra pasirašę projekto teikimo ir vykdymo laikotarpiui galiojančią sutartį su Europos Komisija arba gavę sprendimą iš Europos Komisijos dėl finansavimo veiklai skyrimo, koordinatoriai arba partneriai.

Bendra suma numatyta projektų paraiškoms šiemet finansuoti – 217 140 Eur.

Paraiška ir jos priedai pateikiami kaip 1 byla ADOC arba PDF formatu, pasirašyta elektroniniu parašu, elektroninio pašto adresu info@lkc.lt.

Paraiškos priimamos iki 2024 m. vasario 27 d. (antradienio) imtinai.

Lietuvos kultūros įstaigų ir organizacijų dalyvavimo Europos Sąjungos programos „Kūrybiška Europa“ paprogramėje „MEDIA“ valstybinio bendrojo finansavimo tvarkos aprašą rasite čia. Paraiškos ir sąmatos formas rasite čia.

Paraiškas registruoja administratorė Greta Narimanidzė, el.p.: g.narimanidze@lkc.lt.

Konsultacijos paraiškų pildymo klausimais bus vykdomos nuotoliniu būdu nuo vasario 6 d. iki vasario 27 d. Vasario 19-20 d. konsultuojama tik el. paštu.

Dėl paraiškų pildymo nuotoliniu būdu konsultuoja „Kūrybiškos Europos“ biuro Lietuvoje MEDIA skyriaus koordinatorė Austėja Milvydaitė, tel. +370 69423125, el. p. a.milvydaite@lkc.lt.

Daugiau LKC naujienų

Visos LKC naujienos
Lietuvos kino centro facebook

Naujienų prenumerata