Šriftas: AAA
Fonas: JuodasBaltas
Iliustracijos: RodytiNerodyti

Visos LKC naujienos

Skelbiamas Lietuvos kultūros įstaigų ir organizacijų dalyvavimo Europos Sąjungos programos „Kūrybiška Europa“ paprogramėje „MEDIA“ valstybinio bendrojo finansavimo paraiškų priėmimas

2023 gegužės 11 d.

Lietuvos kino centras prie Kultūros ministerijos skelbia Lietuvos kultūros įstaigų ir organizacijų dalyvavimo Europos Sąjungos programos „Kūrybiška Europa“ paprogramėje „MEDIA“ valstybinio bendrojo finansavimo paraiškų priėmimą.

Paraiškas finansavimui gauti gali teikti juridiniai arba savarankiškai dirbantys fiziniai asmenys, atitinkantys visus šiuos reikalavimus:

  • lėšų mokėjimo metu įsteigimo, įregistravimo vieta turi būti Lietuvos Respublika;
  • užsiimantys kultūrine veikla;
  • ES programos „Kūrybiška Europa“ paprogramės „MEDIA“ finansuojamų projektų, kurie yra užsitikrinę paramą per vieną iš šių finansavimo programų: ES programos „Kūrybiška Europa 2014-2020” paprogramės „MEDIA“ finansavimo programą „Europietiškų vaizdo žaidimų vystymas“ arba „Kūrybiška Europa 2021-2027 m.” paprogramės „MEDIA“ finansavimo programas „Vaizdo žaidimų ir įtraukiančiojo turinio vystymas“, „Europos festivaliai“, „Europos festivalių tinklai“, „Auditorijos plėtra ir kino edukacija“, „Europos medijų talentų ir įgūdžių puoselėjimas“, „Inovatyvios priemonės ir verslo modeliai“, „Mugės ir tinklaveika“, „Užsakomųjų vaizdo paslaugų platformų tinklai ir operatoriai“, „Europietiškų filmų platinimas“ ir dėl projekto įgyvendinimo yra pasirašę projekto teikimo ir vykdymo laikotarpiui galiojančią sutartį su Europos Komisija arba gavę sprendimą iš Europos Komisijos dėl finansavimo veiklai skyrimo, koordinatoriai arba partneriai.

Bendra suma numatyta projektų paraiškoms šiemet finansuoti – 200 000 Eur.

Paraiška ir jos priedai pateikiami kaip 1 byla ADOC arba PDF formatu, pasirašyta elektroniniu parašu, elektroninio pašto adresu info@lkc.lt.

Paraiškos priimamos iki 2023 m. birželio 2 d. (penktadienio) imtinai.

Lietuvos kultūros įstaigų ir organizacijų dalyvavimo Europos Sąjungos programos „Kūrybiška Europa“ paprogramėje „MEDIA“ valstybinio bendrojo finansavimo tvarkos aprašą rasite čia.

Paraiškos ir sąmatos formas rasite čia.

Paraiškas registruoja administratorė Greta Narimanidzė, el.p.: g.narimanidze@lkc.lt.

Konsultacijos paraiškų pildymo klausimais bus vykdomos nuotoliniu būdu nuo gegužės 11 d. iki birželio 2 d. Gegužės 17-23 d. konsultuojama tik el. paštu.

Dėl paraiškų pildymo nuotoliniu būdu konsultuoja „Kūrybiškos Europos“ biuro Lietuvoje MEDIA skyriaus koordinatorė Austėja Milvydaitė, tel. +370 69423125, el. p. a.milvydaite@lkc.lt.

Daugiau LKC naujienų

Visos LKC naujienos
Lietuvos kino centro facebook

Naujienų prenumerata