Visos MEDIA naujienos

MEDIA renginiai Berlyne kels klausimą, kaip kurti tvaresnę industriją

2020 vasario 10 d.

Vasario 20-27 d. Berlyne, 70-ojo Tarptautinio Berlyno Kino festivalio – Berlynalės metu, vyks Europos kino mugė (European Film Market). Į Berlyną vykstančius kino industrijos atstovus kviečiame dalyvauti šiuose „Kūrybiška Europa“ MEDIA organizuojamuose renginiuose.


Vasario 22 d., šeštadienis, Martin Gropius Bau (EFM) – Producers Hub, antras aukštas
17:30 – 19:30 val. Naujos finansavimo schemos pristatymas „Parama Europos festivalių tinklams“ ir klausimų-atsakymų sesija.
Nuo šių metų MEDIA paprogramė siūlo paramą Europos festivalių tinklams. Šie tinklai turėtų siekti tolimesnio efektyvaus bendradarbiavimo ir partnerystės bei plėtoti bendras veiklas, siekdami užtikrinti naudą žiūrovams ir kino mylėtojams dabar ir ateityje. Pristatymo ir diskusijos metu bus apžvelgiami kvietimo teikti paraiškas prioritetai ir festivalių bendradarbiavimo modeliai.

Pranešėjos: Soon-Mi Peten ir Irina Sofletea.

Vasario 24 d., pirmadienis, Landesvertretung Schleswig-Holstein
14:00 – 16:30 val. Europos kino forumas: Greener Pastures: Towards a Sustainable audiovisual industry
Pirmojo šių metų Europos kino forumo tema – tvaresnė audiovizualinė industrija. Diskutuoti apie tai įkvėpė Europos Komisijos „Žaliasis susitarimas Europai“. Forumas kvies svarstyti, kaip kiną ir televziją galima naudoti ne tik kaip priemones, kelti klimato kaitos ir kitus ekologinius klausimus, bet taip pat gerąsias praktikas pritaikyti pačiame industrijos viduje – šie sektoriai eina koja kojon su inovacijomis, kuria darbo vietas, tačiau taip pat labai prisideda prie anglies dioksido išmetimo.

Renginio programa, pranešėjai bei diskusijos dalyviai: čia.

Vasario 25 d., antradienis, Martin Gropius Bau (EFM) – Producers Hub, antras aukštas.
17:30 – 18:30 val. „Kūrybiškos Europos“ tarpsektorinės paprogramės schemos „Kultūros ir audiovizualinio turinio susiejimas pasitelkiant skaitmenines priemones“ pristatymas.
Pristatymo metu bus detaliai apžvelgiami naujos programos tikslai. Siekiant skatinti inovacijas, kūrybiškumą, auditorijų plėtrą ir naujus verslo bei vadybos modelius, pasitelkiant tarptautinį politinį bendradarbiavimą, ši schema teiks paramą naujų, tarpvalstybinių ir tarpsektorinių verslo metodų, skirtų kūrybos finansavimo, platinimo ir monetizavimo galimybių, išbandymui. Projektai, apimantys audiovizualinių ir naujų skaitmeninių technologijų kryptį, privalo būti įgyvendinti bent vienoje iš šių sričių: leidybos, muziejų, scenos menų ir/arba kultūros pavelde.

Pranešėjai: Guido Di Fiore ir Ivan Bricat.

Industrijos profesionalai, norintys pasikonsultuoti dėl „Kūrybiška Europa“ MEDIA finansavimo galimybių ir paraiškų teikimo, visos mugės metu kviečiami apslankyti MEDIA stende Martin Gropius Bau. Dėl individualios konsultacijos kviečiame kreiptis į biuro Lietuvoje koordinatorę Austėją Milvydaitę, kuri lankysis Berlyne vasario 21-25 d.. El. paštas: media@kurybiskaeuropa.eu.

Daugiau MEDIA naujienų

Visos MEDIA naujienos
Lietuvos kino centro facebook

Naujienų prenumerata