Visos MEDIA naujienos

Lietuvos žiūrovams pirmą kartą dovanojama Europos kino apdovanojimų ceremonija

2019 gruodžio 6 d.

Gruodžio 7 d., 20 val., portalas LRT.lt tiesiogiai iš Berlyno pirmą kartą transliuos Europos kino apdovanojimų ceremoniją. Projektą LRT įgyvendina bendradarbiaudama su „Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuru Lietuvoje.


32-ą kartą vyksiantys svarbiausi Senojo žemyno kino apdovanojimai rengiami nuo 1988-ųjų. Europos kino akademija vienija daugiau nei 3800 kino industrijos profesionalų, kuriems šie apdovanojimai – išskirtinė šventė. Ceremonijos metu skelbiami net 24 nominacijų laureatai, o tam, kad renginys būtų tinkamai pristatytas visoje Europoje, jo metu dirba daugiau nei 200 žurnalistų, 25 fotografai, daugiau nei 30 televizijos komandų. Vienas iš šio tarptautinio renginio globėjų yra Lietuvos kino centras, todėl tiesioginė ceremonijos transliacija itin laukiama ir mūsų šalyje. Maža to, viena iš iškilmingos ceremonijos vedėjų bus lietuvių aktorė Aistė Diržiūtė, kuriai renginio metu talkins kolegė, vokiečių aktorė Anna Bruggemann.

Ceremonijos metu skelbiami net 24 nominacijų laureatai, o tam, kad renginys būtų tinkamai pristatytas visoje Europoje, jo metu dirba daugiau nei 200 žurnalistų, 25 fotografai, daugiau nei 30 televizijos komandų. Vienas iš šio tarptautinio renginio globėjų yra Lietuvos kino centras, todėl tiesioginė ceremonijos transliacija itin laukiama ir mūsų šalyje.

LRT.lt lankytojams išskirtinę transliaciją, prasidėsiančią 20 val., komentuos režisierius ir žurnalistas Karolis Kaupinis bei kino kritikė, festivalio „Kino pavasaris“ programos sudarytoja Mantė Valiūnaitė. 23 val. ceremonija bus parodyta ir LRT PLIUS kanalo žiūrovams.

Daugiau MEDIA naujienų

Visos MEDIA naujienos
Lietuvos kino centro facebook

Naujienų prenumerata