Visos LKC naujienos

Kviečiame prodiuserius dalyvauti programoje „Producers on The Move“

2019 vasario 28 d.

Lietuvos kino centras kviečia teikti paraiškas dalyvauti Kanų kino festivalio metu vykstančioje prodiuseriams skirtoje programoje „Producers on the Move“.  

Atranką įveikęs dvidešimtukas dalyvaus intensyvioje programoje kartu su srities profesionalais ir svarbiais mentoriais. Jos tikslas – skatinti Europos šalių bendradarbiavimą kino sektoriuje: imtis bendros gamybos, megzti naudingus ryšius bei dalintis patirtimi. Prodiuseriai patenka į partnerystės tinklą, sujungusį aktyvius kolegas iš visos Europos. Tinklas aktyviai veikia ir pasibaigus projektui Kanuose.

Paraiškos forma (anglų kalba)

Paraiškų ir gyvenimo aprašymų pateikimo terminas – 2019 m. kovo 18 d.

Užpildytus dokumentus siųsti el. paštu d.butnoriute@lkc.lt apie atrankos rezultatus informuosime asmeniškai.

Jau beveik 20 metų vykstančios Europos kiną populiarinančios organizacijos „European Film Promotion“ (EFP) programos tikslas  – skatinti ilgalaikį Europos šalių bendradarbiavimą kino srityje, o svarbiausiais dalyvių atrankos kriterijais laikoma tarptautinė bendros gamybos ir premjerų patirtis už gimtosios šalies ribų.

Anksčiau programoje yra dalyvavę ir prestižiniam klubui priklauso 5 Lietuvos prodiuseriai: Lukas Trimonis (2018 m.), Dagnė Vildžiūnaitė (2016 m.), Živilė Gallego (2015 m.), Donatas Žvalionis (2012 m.) ir Ieva Norvilienė (2006 m.).

Prodiuserio dalyvavimą programoje remia oficialus EFP narys Lietuvos kino centras.

Daugiau LKC naujienų

Visos LKC naujienos
Lietuvos kino centro facebook

Naujienų prenumerata