Industrijos naujienos


Kauno rajono moksleivius apie patyčias prakalbina kinas

Susitikimas

Kauno rajone toliau sėkmingai tęsiama moksleivių ugdymo programa „Susitikimas“. Tarptautinio Kauno kino festivalio organizatorių įgyvendinamu kino edukacijos projektu, pasitelkiant audiovizualinį meną ir jo analizę, siekiama mažinti patyčias patiriančių žmonių socialinę atskirtį, taip kuriant visuomenės, ypač moksleivių, socialinę gerovę. Siekiama didinti jaunimo atsakomybės už savo veiksmus jausmą, savitarpio supratimą, lavinti emocinį intelektą ir gebėjimą kalbėti apie savo išgyvenimus bei diskutuoti aktualiomis temomis.

skaityti daugiau

Lietuvių kino naujienas „Scanoramoje“ vainikuos nacionalinė „Laiko tiltų“ premjera

Laiko tiltai_main still1

Artėjančiame Europos šalių kino forume „Scanorama“ tradiciškai bus pristatyti naujausi lietuvių kino darbai. Tačiau kitaip nei iki šiol, festivalyje šiemet bus parodytos ne tik lietuviškos premjeros, bet ir bendros gamybos darbai. Ryškiausias šios programos akcentas – naujausia Audriaus Stonio juosta „Laiko tiltai“, kurios pasaulinė premjera prestižiniame Karlovi Varų kino festivalyje pradėjo intensyvias keliones po įvairius kino renginius visoje Europoje.

skaityti daugiauKAMBODŽOS PAVASARIS A CAMBODIAN SPRING

Festivalis „Nepatogus kinas“ atkeliauja į Panevėžį

Tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“ spalio 17-21 d. atkeliauja į Panevėžį. Jau 12-ąjį kartą rengiamo festivalio filmų programa, sudaryta reaguojant į Lietuvoje ir visame pasaulyje vykstančius aktualius socialinius, politinius ir aplinkosaugos reiškinius. Tradiciškai žiūrovai kviečiami apsilankyti filmų seansuose paaukojus nuo 1 euro cento.

skaityti daugiau

IN LATINO 2018

Sugrįžta Lotynų Amerikos kultūros festivalis „In Latino“

Po metų pertraukos unikalioje erdvėje Vilniuje vyks festivalis „In Latino“. 2018 m. spalio 19-21 dienomis sugrįžtantis renginys jau dvyliktą kartą kvies geriau pažinti Lotynų Amerikos kultūrą, įpročius ir kasdienybę. Tiesa, kino mėgėjai šiemet jau turėjo galimybę pamatyti specialią „In Latino“ filmų programą festivalyje „Kino pavasaris“.

skaityti daugiau