Industrijos naujienos


„Kino pavasario“ retrospektyvose – kino poetas Jeanas Vigo ir lietuvių klasika visai šeimai

Kadras is filmo GYVIEJI DIDVYRIAI

Festivalio „Kino pavasaris“ organizatoriai, sekdami 2018-iesiems pasirinkta koncepcija „Įkvėpimai“, pristato daugybę garsių pasaulio menininkų inspiravusio Jeano Vigo filmų retrospektyvą „Viva Vigo“. Programoje – prancūzų genijaus, poetinio realizmo pradininko keturi naujai restauruoti filmai ir keturios jo kūrybos paveiktos kitų režisierių juostos. Antroji retrospektyva skirta lietuviškai klasikai, kurioje – vaikystės ir jos patirčių tematika susietas filmų ketvertas.

skaityti daugiau

Filmas „Tarp pilkų debesų“ pasirašė sutartį su CAA – prestižiškiausia pramogų verslo valdymo ir talentų paieškos agentūra

Tarp pilku debesu filmavimai 2

Tarptautiniai vandenys atsiveria lietuviškam kino projektui. Didžiausia pramogų verslo valdymo ir talentų paieškos agentūra Holivude CAA („Creative Artists Agency“), dirbanti su A lygio žvaižgdėmis kaip George Clooney ar Stevenas Spielbergas, pasirašė sutartį su pagal Rūtos Šepetys bestselerį kuriamu filmu „Tarp pilkų debesų“.

skaityti daugiau


Kadras iš filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“

Pasirodė Arūno Matelio filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ filmo anonsas

Kiekvieną žodį ir vaizdą apie Arūno Matelio filmą „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ gaudantys dviračių sporto ir kino gerbėjai pagaliau turi, į ką žiūrėti belaukdami filmo premjeros Lietuvoje. Režisierius pristato filmo anonsą, kuriame žvelgia į nematomą prestižinių lenktynių „Giro d’Italia“ pusę ir gregorius – dviratininkus, pasiryžusius aukoti savo rezultatą dėl kito sėkmės.

skaityti daugiau


WonderfulLosers_Still_10

Matelio filmas „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ atrinktas į dar vieną prestižinį kino festivalį

Režisieriaus Arūno Matelio filmas „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“, sulaukęs nepaprastai daug dėmesio visame pasaulyje, atrinktas į dar vieną prestižinį Triesto kino festivalį. Filmas įtrauktas net į dvi festivalio  programas: „Born in Trieste“ ir dokumentinę konkursinę festivalio programą. Joje lietuvių režisieriaus filmas konkuruos su aštuoniais filmais, tarp kurių yra IDFA ir Leipcigo kino festivalių laureatai bei filmai, kvalifikuoti į Europos kino akademijos nominantus.

skaityti daugiau