Naujienos


„Baltijos kelio“ išvakarėse Baltijos šalių draugystė vėl tvirtės ir kino teatruose

BKD

Jubiliejinio „Baltijos kelio“ minėjimo išvakares visos trys Baltijos šalys – Lietuva, Latvija ir Estija, jau trečius metus simboliškai sutiks ir kino teatruose vykstančiose „Baltijos kino dienose“. Trijų nacionalinių kino institucijų organizuojamas projektas vienu metu Taline, Vilniuje bei pirmą kartą Kaune vyks rugpjūčio 21-23 d., o Rygoje rugpjūčio 22-24 d. Visi „Baltijos kino dienų“ seansai visose šalyse – nemokami ar atviri visiems. Visi filmai Lietuvoje bus rodomi originalo kalba su lietuviškais ir angliškais subtitrais.

skaityti daugiau


BKD fb variantai-10

„Baltijos kino dienos“ šiemet kine laukia ir pačių mažiausių žiūrovų

Rugpjūčio 21–23 d. Lietuvoje įvyksiančiose jau trečius metus rengiamose „Baltijos kino dienos“ bus dar daugiau filmų visai šeimai. Kino projekto, pristatančio įdomiausius pastarųjų metų latvių ir estų kino darbus, programoje bus net keturi seansai įdomūs šeimoms ir pirmą kartą – animacinis filmas. Visi „Baltijos kino dienų“ seansai – nemokami.

skaityti daugiauBile

„Baltijos kino dienos“ grįžta – šiemet pirmą kartą ir Kaune

Rugpjūčio 21–23 d. Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, nuvilnys „Baltijos kino dienos“. Šiemet jau trečius metus organizuojama filmų programa žiūrovams vėl siūlys pažinti įdomiausius Baltijos šalių kino filmus, kvies juos į susitikimus su kūrėjais. Visi „Baltijos kino dienų“ seansai – nemokami.

skaityti daugiau