Lietuvos kino centras kviečia teikti paraiškas dalyvauti prodiuseriams skirtoje programoje „Producers on the Move“


pom_2020

Atranką įveikęs dvidešimtukas dalyvaus intensyvioje programoje kartu su srities profesionalais ir svarbiais mentoriais. Jos tikslas – skatinti Europos šalių bendradarbiavimą kino sektoriuje: imtis bendros gamybos, megzti naudingus ryšius bei dalintis patirtimi. Prodiuseriai patenka į partnerystės tinklą, sujungusį aktyvius kolegas iš visos Europos.

2021 m. planuojama, jog atrinktiems dalyviams programa bus įgyvendinama: 2021 m. gegužės mėn. 17–21 d. nuotoliniu būdu ir 2021 m. liepos 8–12 d. gyvai Kanų kino festivalio metu.

Paraiškos forma (anglų kalba):

Paraiškų ir gyvenimo aprašymų pateikimo terminas – 2021 m. kovo 16 d.

Užpildytus dokumentus siųsti el. paštu i.simanskyte@lkc.lt apie atrankos rezultatus informuosime asmeniškai.

Jau beveik 20 metų vykstančios Europos kiną populiarinančios organizacijos „European Film Promotion“ (EFP) programos tikslas  – skatinti ilgalaikį Europos šalių bendradarbiavimą kino srityje, o svarbiausiais dalyvių atrankos kriterijais laikoma tarptautinė bendros gamybos ir premjerų patirtis už gimtosios šalies ribų.

Anksčiau „Producers on the Move“ programoje yra dalyvavę ir prestižiniam klubui priklauso 6 Lietuvos prodiuseriai: Marija Razgutė (2020 m.), Lukas Trimonis (2018 m.), Dagnė Vildžiūnaitė (2016 m.), Živilė Gallego (2015 m.), Donatas Žvalionis (2012 m.) ir Ieva Norvilienė (2006 m.).

Prodiuserio dalyvavimą programoje remia oficialus EFP narys Lietuvos kino centras.