Kviečiame dalyvauti tarptautinių mokymų „Less Is More“ parengiamųjų scenarijaus rašymo darbų dirbtuvėse Vilniuje


bandeau_lim_665x2001

Lapkričio 8-14 dienomis vyks tarptautiniai mokymai „Less is More“ (LIM) skirti parengiamiesiems scenarijų darbams. Ši mokymų sesija skirta išskirtinai lietuvių kino kūrėjams ir vyks virtualiai. Lietuvos kino centras kviečia teikti paraiškas režisierius, scenaristus ar prodiuserius, šiuo metu vystančius ar norinčius pradėti vystyti ilgametražio vaidybinio filmo projektus. Viso planuojama atrinkti 10 dalyvių.

Mokymų prioritetas bus teikiamas tiems kino kūrėjams, kurie jau yra sukūrę bent vieną vaidybinį filmą. „Less is More“ metu, per teorines paskaitas ir praktines užduotis bus siekiama padėti kūrėjams gebėti analizuoti ir vystyti naujas kūrybines idėjas ankstyvoje stadijoje. Atrinkti dalyviai dirbs ne ties konkrečiais savo projektais, bet metodologija, kurią vėliau galės pritaikyti savo kūryboje.

Septynias dienas internetu truksiančius mokymus ves „LIM / Le Groupe Ouest“ scenarijaus rašymo konsultantai. Sesija vyks anglų kalba.

Norintiems dalyvauti parengiamųjų scenarijaus rašymo darbų dirbtuvėse prašome pateikti:

  • gyvenimo aprašymą (CV);
  • kūrybos aprašymą / filmografiją / nuorodas į ankstesnius savo darbus;

ir

  • motyvacinį laišką;
  • turimos / jau vystomos kūrybinės idėjos aprašymą, 1 psl. apimties (neprivaloma).

arba

  • 4 minučių trukmės vaizdo įrašą, atskleidžiantį dalyvio motyvaciją ir pristatantį turimą kūrybinę idėją.

Pratęstas terminas! Dokumentus anglų kalba prašome pateikti iki 2020-11-02 (imtinai), el. adresu: i.simanskyte@lkc.lt. Tel.  +370 619 36 334

Kviečiame į scenaristų meistriškumo kursus, kuriuos rengia scenaristas ir scenaristų konsultantas Antoine Le Bos (Prancūzija). Kursus rasite čia.