Prodiuseriai/-ės kviečiami dalyvauti Kanų kino festivalio programoje „Producers on The Move“


producers on the movie

Lietuvos kino centras kviečia teikti paraiškas dalyvauti Kanų kino festivalio metu vykstančioje prodiuseriams /-ėms skirtoje programoje „Producers on the Move“.  Šiais metais programa vyks gegužės 14-18 dienomis.

Šiemet atranką įveiks 20 prodiuserių iš visos Europos. Jų lauks 4 intensyvios dienos, kurių metu bus suteikta galimybė įgyti papildomos patirties bendros gamybos, filmų finansavimo, tarptautinių pardavimų ir platinimo, naujų verslo modelių ir tendencijų srityse. Atrinkti prodiuseriai/-ės pateks į partnerystės tinklą, sujungusį aktyvius kolegas iš visos Europos. Tinklas aktyviai veikia ir pasibaigus projektui Kanuose.

Srities profesionalų ir mentorių kuruojamos programos tikslas – skatinti Europos šalių bendradarbiavimą kino sektoriuje: imtis bendros gamybos, megzti naudingus ryšius bei dalintis patirtimi. Todėl visi dalyviai susitiks su penkiais pardavimo agentais, kuriems galės pristatyti savo naujus projektus. Jie dalyvaus pitchingo sesijose, individualiuose susitikimuose, nagrinės atvejus.

Dalyvavimas „Producers in The Move“ programoje taip pat suteikia galimybę ekspertams ir potencialiems partneriams pristatyti ankstesnius savo darbus „Festival Scope Pro“ „VoD“ platformoje.

Paraiškos forma (anglų kalba)

Paraiškų ir gyvenimo aprašymų pateikimo terminas – 2020 m. kovo 5 d.

Užpildytas paraiškos formas su joje minimais priedais anglų kalba, siųsti el. paštu d.butnoriute@lkc.lt

Apie atrankos rezultatus informuosime asmeniškai.

Jau beveik 20 metų vykstančios Europos kiną populiarinančios organizacijos „European Film Promotion“ (EFP) programos tikslas  – skatinti ilgalaikį Europos šalių bendradarbiavimą kino srityje, o svarbiausiais dalyvių atrankos kriterijais laikoma tarptautinė bendros gamybos ir premjerų patirtis už gimtosios šalies ribų.

Anksčiau programoje yra dalyvavę ir prestižiniam klubui priklauso 5 Lietuvos prodiuseriai/-ės: Lukas Trimonis (2018 m.), Dagnė Vildžiūnaitė (2016 m.), Živilė Gallego (2015 m.), Donatas Žvalionis (2012 m.) ir Ieva Norvilienė (2006 m.).

Prodiuserio/-ės dalyvavimą programoje remia oficialus EFP narys Lietuvos kino centras.