Kviečiame teikti informaciją Lietuvos kino centro vaidybinių ir dokumentinių filmų katalogams 2020


Screenshot (75)

Lietuvos kino centras kviečia kino kūrėjus teikti informaciją apie lietuviškus ir bendros gamybos kino projektus LKC leidiniams „Lietuviški dokumentiniai filmai“ ir „Lietuviški vaidybiniai filmai“. Katalogai reprezentuos Lietuvos kiną įvairiuose reikšminguose tarptautiniuose kino renginiuose 2020-aisiais.

DĖMESIO! Du atskiri katalogai apims šalies vaidybinio ir dokumentinio kino projektus, kurie yra baigti ar gaminami 2019–2020 m. laikotarpiu. Informaciją šiems katalogams gali teikti:

  • ilgametražiai vaidybiniai filmai (įskaitant bendrą gamybą su užsieniu);
  • įvairios trukmės dokumentiniai filmai (įskaitant bendrą gamybą su užsieniu).

SVARBU! Informaciją apie šiuo metu vystomus kino projektus gali teikti tik LKC finansavimą jų parengiamiesiems darbams gavę kino kūrėjai.

Kaip ir pernai, naujausi trumpametražiai vaidybiniai filmai bus įtraukti į atskirą leidinį „Lithuanian Shorts 2019–2020“, kurį rengia trumpųjų filmų agentūra „Lithuanian Shorts“. Animacijai bus skirtas atskiras leidinys, apimsiantis 2016–2020 m. laikotarpio po užsienio festivalius keliavusius, apdovanojimus pelniusius ir LKC remtus bei šiuo metu gaminamus animacinius ir interaktyvius bei virtualios realybės filmus. Leidinys rengiamas bendradarbiaujant su šalies animacinio kino asociacijomis.

Informaciją prašome teikti užpildant pagal filmo rūšį pasirinktą anketos formą iki š. m. lapkričio 24 d. (imtinai)*. Nespėjus gauti informacijos iki nurodyti termino, filmo įtraukti į katalogą nebegalėsime.

Užpildytą anketą ir keletą filmą geriausiai reprezentuojančių geros kokybės kadrų siųskite el. paštu i.pavilonyte@lkc.lt. Prašome įsitikinti, kad visi reikiami duomenys apie Jūsų filmą (-us) yra užpildyti, pateikta informacija yra tiksli ir teisinga.

Vaidybinio filmo anketa

Dokumentinio filmo anketa

Dėkojame už bendradarbiavimą ir laukiame užpildytų anketų!

*Galutinis filmų sąrašas bus patvirtintas įvertinus iki nurodyto termino gautą informaciją apie šalyje 2019–2020 m. baigtus ir gaminamus vaidybinio ir dokumentinio kino filmus, leidinių redagavimo etapo metu.