Pratęstas registracijos terminas į tarptautines „ESoDoc” dirbtuves Vilniuje


logo_esodoc_hi_res1_505x192_505x192_1

Europos socialinės dokumentikos kino dirbtuvės ESoDoc ir festivalis „Nepatogus kinas“ kviečia dokumentinio kino ir naujųjų medijų kūrėjus (režisierius, prodiuserius, scenaristus) teikti paraiškas dalyvauti trečiojoje mokymų sesijoje Vilniuje. Mokymai vyks spalio 11-17 dienomis Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

Norintys dalyvauti pilnoje trečiojoje „ESoDoc” dirbtuvių sesijoje arba gauti individualią paskaitą, kviečiami paraiškas pildyti iki rugsėjo 15 d. (pratęstas terminas).

Paskutinioji mokymų sesija bus skirta projektų pristatymo įgūdžiams tobulinti. Mokymu metu dalyviai įgis gebėjimų ir žinių, kaip pristatyti savo projektus tarptautiniuose kino ir medijų industrijos renginiuose (pitch), bei kaip sukurti jų projektus tiksliai ir įtaigiai pristatančius video klipus (demo, teaser, trailer).

Iš viso trys dalyviai iš Lietuvos bus atrinkti dalyvauti pilnoje trečiosios sesijos mokymų programoje, bei pagrindiniame projektų pristatyme. Penkiems kūrėjams bus suteiktos individualios paskaitos su mokymų programos ekspertais. Dalyvio paraiškas atrankai gali teikti dokumentinio kino, tarpdisciplininių projektų, naujųjų medijų kūrėjai besidomintys socialinėmis temomis savo veikloje.

Kūrėjai paraiškas gali teikti su konkrečiu projektu arbe be projekto.

Mokymai vyks anglų kalba.

Paraišką rasite čia: https://form.jotform.com/92302605058956

Daugiau informacijos: https://www.esodoc.eu/index.php/news/835-esodoc-2019-apply-to-join-the-3rd-session-in-vilnius