Prancūzijos kino festivalyje „Les Arcs“ – ypatingas dėmesys Baltijos šalių ir Suomijos kinui


les arcs

Šių metų gruodžio 14-21 d. Prancūzijos slidinėjimo kurorte Savojoje jau 11 kartą vyksiančiame kino festivalyje „Les Arcs“ ir jo industrijos renginyje „Les Arcs Industry Village 2019“ pirmą kartą ypatingas dėmesys bus skiriamas keturioms šalims – Lietuvai, Latvijai, Estijai ir Suomijai. 

Festivalio metu bus pristatomi šio Europos regiono, kuris pastaraisiais metais pasižymi ypatingu kino gamybos produktyvumu, vaidybiniai bei trumpametražiai filmai.

Gruodžio 14-18 d. industrijos renginio „Les Arcs Industry Village“, kuris kasmet suburia daugiau nei 500 nepriklausomo kino profesionalų ir kino investuotojų iš visos Europos, fokusas taip pat kryps į Baltijos šalių bei Suomijos kiną. Koprodukcijai skirto renginio metu bus apžvelgiami šiuo metu kuriamų Baltijos ir Suomijos šalių filmų projektai, vyks susitikimai su investuotojais, konferencijos ir t.t.

Šiuo metu Lietuvos kino industrijos profesionalai, norintys pristatyti savo filmus ar jų projektus šiame festivalyje, kviečiami:

Pateikti vaidybinio ar trumpametražio filmo paraišką „Les Arcs“.

Pateikti paraišką galima ČIA.

Paraiškų pateikimo terminas – 2019 m. rugsėjo 6 d.

Pateikti kino projekto paraišką industrijos renginiui „Les Arcs Industry Village“.

Pateikti paraišką galima ČIA.

Paraiškų pateikimo terminas – 2019 m. rugsėjo 6 d.

Projekto partneris Lietuvos kino centras.

Nuo 2009 m. Savojoje, Prancūzijoje, vykstantis nepriklausomo Europos kino festivalis „Les Arcs“ kasmet pristato daugiau nei 100 kino premjerų iš visos Europos (įskaitant Turkiją ir Rusiją), rengia tarptautinės kino industrijos susitikimus ir siekia, kad Europos kinas pasiektų kuo didesnę auditoriją.