„Creative Mornings Vilnius goes Creative Europe“: kūrybiški pusryčiai su MEDIA


chaos_614x236

Rugsėjo 21 d. MEDIA biuras kartu su „Creative Mornings Vilnius“ kviečia susitikti kūrybiškiems pusryčiams, kurių metu MEDIA remiamo projekto iniciatorė Greta Akcijonaitė papasakos apie chaotišką kino platinimo pasaulį.

Renginys organizuojamas kartu su „Creative Mornings Vilnius” – trumpų ir visiems atvirų rytinių konferencijų rengėjais. „Creative Mornings” – tradiciškai paskutinį mėnesio penktadienį visame pasaulyje vykstančių viešų renginių ciklas. Rytinės konferencijos nemokamos, o jų metu svečiai, vaišindamiesi rėmėjų siūloma kava ir užkandžiais, ne tik pasisemia naujų idėjų, bet ir užmezga naudingų pažinčių bei sužino apie įdomius projektus, įdomias veiklas, pasidalina savo patirtimis. Kas mėnesį pranešimą skaito vis kitas įkvepiantis pranešėjas.

Šio mėnesio renginių serijos tema – chaosas.

MEDIA biuro pristatoma pranešėja – Greta Akcijonaitė. Ji – kino platinimo ir auditorijos plėtros projektų vadovė. Greta inicijavo ir kartu su tarptautiniais partneriais vykdo MEDIA remiamą projektą   #EuropeanFilmChallenge. Jos „Creative Mornings Vilnius goes Creative Europe” pranešimo tema –„Kino platinimas ir „dūžtantys langai“.

greta_460x460

 Kino platinimo ir auditorijos plėtros projektų vadovė Greta Akcijonaitė (nuotr. Vilijos Buivydės)

„Ištisus dešimtmečius pasaulyje galiojusios kino platinimo tradicijos priartėjo prie pokyčių slenksčio – pasikeitus technologijoms, žiūrovų įpročiams ir poreikiams, tenka keisti ir nusistovėjusias filmo išleidimo į ekranus schemas. Rytinio susitikimo metu papasakosiu ne tik, kaip tradiciškai filmas iš prodiuserio rankų patenka į kino ekraną, bet ir kaip mes, kino platintojai, bandome prisitaikyti prie naujų sąlygų, kai tenka „daužyti langus“. Po truputį sprendimų priėmimo kamuolį perduodame į žiūrovo rankas, o tuomet, išpopuliarėjus „ledinio kibiro iššūkiui“, sukuriame #EuropeanFilmChallenge.“

Renginys vyks išskirtinėje vietoje – būsimose „Downtown Food Hall & Kino Deli” erdvėse. Tai – unikalus gourmet kavinių turgus, kuriame taip pat veiks ir 26 vietų kino salė. Šią idėją Vilniuje pradėjo vystyti Greta Akcijonaitė drauge su vyru Aidu Akcijonaičiu. Išskirtinai „Creative Mornings Vilnius goes Creative Europe“ renginio proga šios vietos durys bus pravertos anksčiau ir tik „Creative Mornings”​ dalyviams. Neišsigąskite idėjinio, kūrybiško ir statybinio chaoso – būkite pirmieji apsilankę!

Renginys vyks rugsėjo 21 d. 8:00 – 9:30 val.
Kvietimas į renginį: čia.
Adresas – „Downtown Food Hall & Kino Deli”, A. Smetonos g. 5, Vilnius.
Renginys nemokamas, tačiau būtina užsiregistruoti čia.

Iki pasimatymo!