„Torino Film Lab“ kviečia į atviras paskaitas Vilniuje


TFL-gd

Mokymų programa „TorinoFilmLab“ organizuoja scenarijų vystymo sesiją „ScriptLab“, kuri Lietuvos kino centro kvietimu, vyks Vilniuje, kovo 20-26 dienomis. Šios bendros partnerystės renginio tikslas –  skatinti scenarijaus rašymo įgūdžių tobulinimą bei gebėjimą adaptuoti scenarijų tiek regioniniame, tiek ir globaliame kontekste.

„Script Lab“ mokymuose dalyvaus patyrę ekspertai iš viso pasaulio, kurie konsultuos kino kūrėjus, vystančius kino scenarijus. Registracija į mokymus yra baigta, tačiau kovo 24 ir 25 dienomis vyks atviros paskaitos, į kurias yra kviečiami visi audiovizualinio sektoriaus atstovai.

Kovo 24 dieną, 9:00-9:45 val. vyks paskaita apie sutarčių rengimą, kurioje kalbės Briuselyje veikiančios pramogų pasaulio industrijos teisininkų firmos „Mouthuy Avocats įkūrėjas Pierre-Emmanuel Mouthuy, dirbęs su daugiau nei 150 nepriklausomo kino bei televizijos projektų.

Kovo 25 dieną, 9:00-11:00 val. lektorė Isabelle Fauvel, kompanijos „Initiative Film“ įkūrėja, kalbės apie projekto vystymo etapus. Bus bandoma atsakyti į klausimus, ar vystymas yra natūralus etapas kūrybos procese bei kaip optimizuoti kiekvieną projekto vystymo etapą.

Atviros paskaitos vyks viešbutyje „Artis“ Hotel (Totorių g. 23, Vilnius). Išankstinė registracija į atviras sesijas nėra vykdoma, renginiai vyks anglų kalba.