Kviečiame dalyvauti ESoDoc mokymuose


logo_esodoc-hi_res

Lietuvos kino centras ir Tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“ kviečia teikti paraiškas dalyvauti ESoDoc (European Social Documentary) rengiamuose mokymuose kino ir medijų profesionalams. Mokymų dalyviams bus perteiktos žinios apie dokumentinių filmų prodiusavimą, finansavimą ir platinimo strategijas.

ESoDoc organizuoja tris intensyvias savaitės trukmės mokymų sesijas. Trečioji mokymų sesija, kurią remia Lietuvos kino centras, vyks 2017 m. spalio 15-21 dienomis Vilniuje, dokumentinių filmų festivalio „Nepatogus kinas“ metu.

Dalyviai iš Lietuvos paraiškas gali teikti arba visoms trims sesijoms, arba tik Vilniuje vykstantiems mokymams. Taip pat yra galimybė teikti paraiškas dalyvio mokestį dengiančiai stipendijai gauti.

Mokymus ves pripažinti savo srities profesionalai, todėl dalyviai turės galimybę patobulinti istorijų pasakojimo įgūdžius, sužinoti daugiau apie dokumentinių filmų projektų vystymo specifiką ir išmokti juos tinkamai pristatyti suinteresuotoms auditorijoms. Po kiekvienos iš šių sesijų, mokymai persikels į internetinę platformą, kuri skirta temoms, susijusioms su rinka, projektų kuravimu, festivaliais ir kitais industrijos renginiais.

Paraiškų teikimo terminas – 2017 m. sausio 20 d.

Paraiškos teikiamos elektroniniu būdu. Paraiškos formą rasite ESoDoc puslapyje čia.

Plačiau apie ESoDoc: http://www.esodoc.eu

Kilus klausimams kviečiame susisiekti su mokymų koordinatoriumi Thomas Righetti thomas.righetti@zeligfilm.it