„Torino Film Lab“ kviečia į scenarijaus tobulinimo mokymus „Script Lab“


tfl-gd

Mokymų programa „Torino Film Lab“ organizuoja scenarijaus vystymo sesiją „Script Lab“, kuri Lietuvos kino centro kvietimu, vyks 2017 m. kovo 20-26 dienomis, Vilniuje. Šios bendros partnerystės renginio tikslas –  skatinti scenarijaus rašymo įgūdžių tobulinimą bei gebėjimą adaptuoti scenarijų tiek regioniniame, tiek ir globaliame kontekste.

„Script Lab“ mokymuose dalyvaus patyrę ekspertai iš viso pasaulio, kurie konsultuos kino kūrėjus dirbančius su vystymo etape esančiais vaidybinių filmų scenarijais. Numatomos 4 mokymų programos. Paraiškas kviečiami teikti:

  • kūrėjai, dirbantys su originaliu filmo scenarijumi (bus atrinkti 12 projektų) / Plačiau
  • kūrėjai, adaptuojantys scenarijų vaidybiniams filmui (bus atrinkti 4 projektai) / Plačiau
  • kino profesionalai, besitobulinantys scenarijaus redagavimo srityje (bus atrinkti 4 projektai / Plačiau
  • prodiuseriai, turintys vaidybinio filmo idėją ir scenaristai, norintys rašyti užsakomuosius scenarijus (bus atrinkti 3 projektai) / Plačiau

Mokymo programa yra suskirstyta į 3 savaitės trukmės dirbtuves bei 2 sesijas internetu. Mokymų metu bus rengiamos individualios konsultacijos ne tik su tarptautinį pripažinimą turinčiais scenaristais, tačiau taip pat bus konsultuojama kitais filmo vystymo ir gamybos stadijose kylančiais aktualiais teisiniais klausimais. 2017 metų pavasarį Vilniuje startavę mokymai bus tęsiami Prancūzijoje birželio mėn. ir užsibaigs lapkričio mėnesį Italijoje.

Paraiškų pateikimo terminas – gruodžio 1 d. 12 val. Paraiškų pateikimo forma – čia.
Daugiau informacijos apie mokymus: torinofilmlab.it