Kviečiame Lietuvos prodiuserius teikti paraiškas Trieste vykstančiam koprodukcijos forumui WHEN EAST MEETS WEST ir mokymų programai FIRST CUT LAB


when

Prasidėjo paraiškų teikimo priėmimas koprodukcijos forumui WHEN EAST MEETS WEST ir mokymų programai FIRST CUT LAB, kurie vyks Trieste (Italija) sausio 22-24 dienomis. 

WEMW renginiui bus atrinkta 20 filmų vystymo projektų iš Europos, Kanados, JAV bei Lotynų Amerikos, kurie turi galimybių rasti bendros gamybos partnerių Prancūzijoje, Italijoje ir Baltijos šalyse. Lietuvos, Latvijos ir Estijos prodiuseriai raginami siųsti projektus, kurie galėtų būti toliau plėtojami su Italijos ar Prancūzijos kino gamintojais.

Lietuvos kino centras kartu su Latvijos kino centru ir Estijos kino institutu yra oficialūs ateinančių metų WHEN EAST MEETS WEST koprodukcijos forumo ir kitų kino profesionalams skirtų renginių partneriai. Visos trys Baltijos šalys –2017 m. šiame Trieste vykstančiame renginyje dalyvaus ypatingo svečio teisėmis.

Atrinkti projektai tradiciškai varžysis dėl EAVE 2017 stipendijos, FLOW postprodukcijos ir TRL Espresso apdovanojimų. 2017 m. renginyje WHEN EAST MEETS WEST bus įteikti ir du papildomi prizai: CNC vystymo apdovanojimas – 5000 eurų prizas geriausiam projektui, ir EWA apdovanojimas – piniginis prizas geriausiai režisierei moteriai.

Paraiškos WEMW priimamos iki spalio 31 dienos.

FIRST CUT LAB mokymų programa skirta 3 ilgametražiams vaidybiniams filmams iš Rytų Europos ir Italijos, esantiems postprodukcijos etape. Atrinktų projektų atstovai turės galimybę konsultuotis su kino industrijos profesionalais bei gauti vertingos pagalbos, susijusios su filmo pardavimais bei platinimu. Mokymus ves Matthieu Darras ir Alex Traila, konsultacijas teiks Benjamin Mirguet.

Paraiškos FIRST CUT LAB priimamos iki gruodžio 5 d.

Daugiau informacijos apie paraiškų teikimo sąlygas ir renginius rasite prisegtame kvietime ir interneto svetainėje www.wemw.it.