Sausis „FilmBox LT“ – Švedijos kino mėnuo


FilmBoxLT

Startavusi su lietuviškų filmų programomis kino salė Vilniaus oro uoste „FilmBox LT“ plečia savo pristatomų filmų ir šalių lauką. Siekiant pasiūlyti keleiviams kuo įdomesnį repertuarą kas mėnesį kino salėje yra rodomi įvairių šalių filmų programos.

Naujus metus „FilmBox LT“ pradeda su Švedijos trumpametražių ir animacinių filmų programa. Iš viso bus rodoma 18 kino kūrėjų darbų, kurioje filmai suaugusiems ir vaikams.

Ši Švedijos kūrėjų programa bus viena iš keturių filmų programų. Kitos trys yra lietuviškų trumpametražių ir animacinių filmų programos. Visą repertuarą galima rasti čia arba žiūrėti atvykus į oro uostą prie A2 vartų.

 „FilmBox LT“ projektas, startavęs 2015 metų vasarą, yra naujiena ne tik Vilniaus oro uoste, tačiau ir visoje Šiaurės Europoje. Tai inovatyvus meno ir industrijos bendradarbiavimo projektas oro uoste. Šio projekto idėja sujungia dvi skirtingas erdves – oro uostą ir kino teatrą, kur keliautojai gali patirti išskirtinius įspūdžius paįvairindami lėktuvo laukimą turiningu laiku – žiūrėdami filmus nemokamai.