„Torino Film Lab“ pristatytas būsimas lietuvių filmas „Amžinai kartu“


IMG_2282

Lapkričio 25−27 dienomis Italijoje, Turino mieste, vyko kūrybinės dirbtuvės „Torino Film Lab“, skirtos kino profesionalams. Sesijos „Work in progress“ metu buvo pristatytas jaunos režisierės Linos Lužytės filmas „Amžinai kartu“. Pristatyme dalyvavo šio filmo prodiuserė Dagnė Vildžiūnaitė.

Kino projekto „Amžnai kartu“ pristatymas sesijoje − tęstinis filmo kūrėjų dalyvavimas „Torino Film Lab“ mokymuose, prieš kelerius metus režisierė Lina Lužytė su šio filmo scenarijumi (tuo metu filmas vadinosi „Ar tu mane myli“) dalyvavo scenarijaus tobulinimo mokymuose „Script&Pitch“. Jų metu buvo ne tik tobulinamas scenarijus, tačiau ir užmegzti naudingi ryšiai, tolimesnėse projekto vystymo stadijose peraugę į bendradarbiavimą.

Į „Torino Film Lab“ sesiją „Work in progress“ susirenka vieni geriausių Europos pardavimo agentų, festivalių atstovų bei prodiuserių. Šiemet šioje sesijoje buvo pristatytas paskutinėje gamybos stadijoje esantis filmas „Amžinai kartu“. Anot prodiuserės Dagnės Vildžiūnaitės, filmo pristatymas  „Torino Film Lab“ yra itin svarbus, nes taip yra paskleidžiama žinia apie filmo pasirodymą  svarbiausiems Europos kino prodiuseriams, pardavimo agentams bei festivalių atstovams, tai yra puikus būdas būti pastebėtam dideliame konkurencingame kino lauke, o renginio metu užmegzti kontaktai yra naudingi tiek šiam, tiek ateities projektams.

Dalyvavimą „Torino Film Lab“ mokymuose parėmė Lietuvos kino centras.