Kvietimas dalyvauti seminaruose „Televizija ir dokumentika” bei „Distribution Rewired”


Vilniaus dokumentinių filmų festivalis ir „Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuras pristato seminarus „Televizija ir dokumentika” bei „Distribution Rewired”.

Rugsėjo 25 d. Seminaras „Televizija ir dokumentika”.

Seminare bus aptartos Lietuvoje ir Europoje veikiančių transliuotojų galimybės bei planai finansuoti dokumentinių filmų gamybą. Renginio metu taip pat apžvelgsime ES programos „Kūrybiška Europa“ televizinių projektų finansavimo schemą, projektų pavyzdžius bei HBO Europe dokumentinių filmų ko-finansavimo politiką.
Seminaras skirtas kino prodiuseriams, pardavimų agentams, platintojams.
Dalyvavimas nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas. Kviečiame registruotis iki 2015 m. rugsėjo 21 d.

Rugsėjo 26 d. Seminaras „Distribution Rewired”.

„Distribution Rewired“ – tai kino industrijai skirtas renginys, kurio tikslas pristatyti naujausius kino platinimo būdus ir aptarti sėkmingas filmų platinimo strategijas.
Šiuo metu kino kūrėjai vis dažniau susiduria su didėjančia konkurencija, ribotomis galimybėmis pasiekti norimas auditorijas, trūksta diskusijų apie atsirandančius naujus platinimo modelius ir galimybes, kurias suteikia skaitmeninės technologijos ir pasikeitę žiūrovų įpročiai.
Norėdami atliepti šiuolaikinius kino platinimo iššūkius, renginyje aptarsime, kuo dabar gyvena kino platinimo verslas ir daug dėmesio skirsime naujausioms tendencijoms. Be to, nagrinėsime konkrečius kino platinimo atvejus Baltijos šalyse, įvertindami pastangas būti matomiems namų rinkoje ir svetur.
Baigiamojoje renginio diskusijoje aptarsime klausimus, svarbius dokumentinių filmų platinimo ateičiai Baltijos šalyse. Kas padėtų išsilaisvinti iš pasenusių platinimo modelių ir įsisavinti naujus? Ar galime sukurti tvarią filmų platinimo sistemą, užtikrinančią maksimalią filmo sklaidą?
Seminaras skirtas kino prodiuseriams, pardavimų agentams, platintojams, kino teatrų vadybininkams.
Renginys – anglų kalba. Dalyvavimas nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas.
Kviečiame registruotis iki rugsėjo 21 d.

Preliminari seminaro programa:
Kino platinimo naujienos (VOD (Video on Demand), renginiai kino teatruose (Event Cinema) ir kt.). Kas vyksta Baltijos šalyse ir kaimyninėse valstybėse?
Pavyzdžiai iš Baltijos šalių:
Lietuva: „Meistras ir Tatjana“ (Just a Moment);
Latvija: „Mano tėvas – bankininkas“ (Mistrust Media)
Diskusija su platintojais, TV ir kino profesionalais, nacionalinių kino institutų atstovais.Po seminaro Beatrice Neumann teiks individualias konsultacijas prodiuseriams, vystantiems konkrečių dokumentinių filmų platinimo strategijas.

Apie Beatricę Neumann
Konsultacinės pardavimų ir platinimo firmos „BeA Film“, teikiančios paslaugas nepriklausomiems kino kūrėjams, kompanijoms ir institucijoms, vadovė. Yra dirbusi vadybininke įvairiose kino kūrimo ir platinimo kompanijose, taip pat vykdančiąja prodiusere prie tokių filmų kaip „Akvariumas“ („Fish Tank“, rež. A. Arnold), „Šėtoniškas bunkeris“ („Outpost“, rež. S. Barker). Šiuo metu B. Neumann konsultuoja pardavimų ir platinimo klausimais (tarp jos klientų – Edinburgo tarptautinis kino festivalis, Roterdamo tarptautinis kino festivalis „CineMart“, kūrybinių industrijų startavimo platforma „Creative England“), taip pat dėsto Šefildo universitete. Ji dažnai kviečiama pasisakyti tarptautiniuose forumuose, konsultuoja ir veda mokymus tokiose programose kaip ACE, EAVE, „New Horizons Studio“, „EIFF Talent Lab“ ir kt. Jos naujausias projektas – su Edinburgo tarptautiniu kino festivaliu organizuojamas dviejų dienų renginys „Distribution Rewired“, skirtas naujiems platinimo modeliams ir metodams.

Seminaras rengiamas bendradarbiaujant su Tarptautiniu Edinburgo festivaliu, „BeA Films“, „KINOMIND Films“.

Kviečiame užpildyti paraiškos formą dalyvauti individualiose konsultacijose (anglų k.) ir atsiųsti el. paštu media@kurybiskaeuropa.eu iki 2015 m. rugsėjo 14 d.
Atrinkti dalyviai bus informuoti asmeniškai.

PARAIŠKOS FORMA
Renginiai vyks „Skalvijos“ kino centre (A. Goštauto g. 2/15). Pasiteiravimui: tel. +370 685 66739, el. paštas media@kurybiskaeuropa.eu.