Kviečiame dalyvauti trumpametražių filmų festivalyje „AŠ+MIESTAS=KINAS 2015”


Kino centras „Garsas“ jau vienuoliktą kartą kviečia į Respublikinį trumpametražių filmų festivalį „Aš+Miestas=Kinas 2015“, kuris vyks rugsėjo 6 dieną (sekmadienį) 15 val. Panevėžio miesto gimtadienio metu. Renginys nemokamas.

11-trumpo-metro-filmu-festivalisRespublikinis trumpametražių filmų festivalis „AŠ+MIESTAS=KINAS 2015” kviečia ir jungia visus kino meno mylėtojus pažvelgti pro kino kameros objektyvą ir kurti savo trumpametražius filmus apie tai, kas aktualu, ką norėtumėte pasakyti žiūrovui kino kalba. Visus, visus kino meno gerbėjus kviečiame kurti filmus, kurie dalyvaus konkursinėje festivalio programoje. Festivalyje gali dalyvauti visi norintys. Vienas autorius ar autorių grupė gali pateikti vieną filmą. Juos vertins ir į festivalio programą atrinks kompetentinga kino profesionalų komisija: kino režisierius Tomas Smulkis, Klaipėdietis baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, TV režisūros specialybę, studijavo Suomijoje, stažavosi Švedijoje. Kino operatorius Algimantas Mikutėnas Lietuvos kino operatorius, baigęs Maskvos kinematografijos instituto Kino operatorių fakultetą ir kiti kino industrijos atstovai.

Filmus siųskite DVD formate su užpildyta dalyvio anketa iki rugpjūčio 26 d. Dalyvaukite ir pasimėgaukite UAB „Blikas“ ir nuotykių parko „Lokės pėda“ įsteigtais prizais.
Klauskite, rašykite el. paštu: edukacija@garsas.lt