Dokumentikos kūrėjai kviečiami dalyvauti programoje „Doc Lab Start“. Pratęstas terminas iki balandžio 4d.


NEEDS YOU 2

Lietuvos kino centrui užmezgus bendradarbiavimą su „Władysław Ślesicki Film Foundation“, organizuojančia dokumentikos kūrėjams skirtą programą „Doc Lab Poland“,  Lietuvos dokumentininkai kviečiami teikti paraiškas dalyvauti vienoje iš programos dalių – „Doc Lab Start“.

„Doc Lab Start“ yra mokymai, skirti tarptautinį potencialą turinčių dokumentinių projektų, esančių vystymo arba ankstyvajame gamybos etape, tobulinimui. Sesijos metu taip pat vyks projektų pristatymų sesijos ir bendros gamybos mugė.

Lietuvos kūrėjai kviečiami dalyvauti Krokuvos kino festivalio metu vyksiančiuose trijų dienų mokymuose.  Jų metu dalyviai vystys ir viešai pristatys savo projektus, ieškos koprodusierių, tobulins filmų anonsus, rengs gamybos, finansinę ir komunikacijos strategijas. Geriausiems projektams bus skirti apdovanojimai.

Programoje dalyvaus Lenkijos ir kitų šalių prodiuseriai, Lenkijos televizijų ir „HBO“ atstovai, regioninių fondų bei institucijų, remiančių dokumentikos kūrybą Lenkijoje, atstovai, tarptautinių projektų pristatymo ir koprodukcijos mugių atstovai ir tarptautiniai ekspertai.

KAM SKIRTA: Programa skirta komandoms, sudarytoms iš režisieriaus ir prodiuserio. Tačiau, jei projektas dar neturi prodiuserio, tai nėra laikoma paraiškos minusu.
KADA IR KUR VYKS: 2015 06 1-4, Krokuva, Lenkija (Krokuvos kino festivalio metu).
PROJEKTAI: Ilgo metro arba 52 min. projektai. Išimties tvarka gali būti svarstomi ir trumpo metro projektai.
PRIORITETAS: Projektams, susijusiems su Lenkija.
MOKYMŲ KALBA: Anglų.
ATRNAKOS BŪDAS: Lietuvos kino centras priima paraiškas ir vykdo pirminę atranką. Galutinę atranką vykdo programos organizatoriai.
VIETŲ SKAIČIUS: Bus atrenkamos 2 komandos iš Lietuvos.
KAINA: Mokymų išlaidas dengia Lietuvos kino centras.
PRATĘSTAS PARAIŠKŲ PATEIKIMO TERMINAS: 2015 04 04

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PROGRAMĄ (ANGLŲ KALBA): DOC LAB POLAND CALL – LITHUANIA

PARAIŠKOS FORMA | PARAIŠKOS FORMA

PARAIŠKOS TEIKIAMOS LIETUVOS KINO CENTRUI EL. PAŠTU a.lukosiuniene@lkc.lt

Konsultacijas dėl programos ir paraiškos teikia Lietuvos kino centro Gamybos skyrius (a.lukosiuniene@lkc.lt, r.slaustiene@lkc.lt, a.kuprevicius@lkc.lt ).