Popietėse senjorams – filmas „Amžinai stilingos“


Amžinai stilingos

Trečią savaitę rodomą filmą „Amžinai stilingos“ (angl. „Advanced Style“) jau pamatė daugiau nei 8 000 žmonių. Prie kino teatrų „Forum Cinemas“ prisijungė ir mažesnieji kolegos iš Panevėžio, Marijampolės ir, žinoma, Vilniaus. Pastarajame mieste veikiantys kino teatrai „Pasaka“ ir „Skalvija“ Naujųjų metų proga specialiais seansais nudžiugins vyresniuosius žiūrovus.

Senjorams bilietas į filmą „Amžinai stilingos“ kainuos 5 litus. Seansai vyks:

• gruodžio 29 d. (14.50 val.) ir sausio 26 d. kino teatre „Skalvija“;
• sausio 1 d. (15 val.) kino teatre „Pasaka“.

„Šiame seanse apsilankiusius senjorus ir šįkart pavaišinsime arbatą ir sausainiais. Tai – mūsų itin mylima publika. „Senjorų arbatėlei“ stengiamės parinkti filmus, kuo ryškiau perteikiančius gyvenimo grožį. „Amžinai stilingos“ įrodo, kad džiaugtis gyvenimu galima bet kuriame jo etape“, – sako kino teatro „Pasaka“ direktorė Andrė Balžekienė.

„Senjorų arbatėlė“ kino teatre „Pasaka“ puodeliui arbatos ir geram filmui garbaus amžiaus žiūrovus kviečia kiekvieną ketvirtadienį, 15 val. O kino teatre „Skalvija“ senjorams specialūs seansai vyksta kiekvieną pirmadienio popietę.

Niujorke gyvenančios lietuvės Linos Plioplytės filme „Amžinai stilingos“ pasakojama apie 7 vyresnio amžiaus moteris, kurios nedūsauja dėl prabėgusios jaunystės, o entuziastingai džiaugiasi kiekviena diena. Moterys važinėja spalvingais dviračiais, plepa su draugėmis, lankosi vakarėliuose, eksperimentuoja su individualiu stiliumi ir mokosi naujų dalykų, kuriems vis neatrasdavo laiko. Mada šiame filme tampa saviraiškos priemone, leidžiančia senti pakelta galva. Pasak juostą „Amžinai stilingos“ Lietuvoje platinančio festivalio „Kino pavasaris“, tai yra ne tik filmas, tai – gyvenimo būdas, judėjimas, prie kurio prisijungti gali ir turi kiekvienas.

Lietuviškas filmo anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=c9wUHgqOKmY

Apie festivalį:
20-asis Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ vyks 2015 m. kovo 19–balandžio 2 dienomis. Tai – didžiausias kino renginys Lietuvoje, pernai pritraukęs beveik 100 tūkst. žiūrovų, ir vienas ryškiausių kino festivalių Rytų Europoje. Šiemet „Kino pavasaryje“ bus parodyta maždaug 250 filmų, kuriuos festivalio atstovai atrinko, per metus aplankę daugiau nei 30 tarptautinių festivalių. Daugiau informacijos: www.kinopavasaris.lt