„Meeting Point Vilnius“ konferencijoje patarimais dalinsis patyrę „MAIA Workshops“ kino rinkodaros specialistai


Į Lietuvos kino industrijai skirtą renginį  „Meeting Point Vilnius“, vykstantį tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris” metu, atvyksta tarptautinei kino industrijai gerai pažįstami lektoriai Peter Buckingham ir Mia Bays, kurie su renginio lankytojais dalinsis ilgamete patirtimi marketingo bei auditorijos įtraukimo srityse. Šiuos lektorius mūsų šalies kino ir marketingo specialistams pristato „Kūrybiškos Europos“ biuro Lietuvoje „MEDIA“ skyrius ir Lietuvos kino centras bendradarbiaujant su „MAIA Workshops“.

Kino prodiuseriams, kūrėjams bei visiems besidomintiems kino marketingu skirtos nemokamos paskaitos vyks š.m. balandžio 2 dieną. Peter Buckingham ir Mia Bays aptars rinkodaros priemones skirtinguose filmo kūrimo etapuose: P. Buckingham kalbės apie auditorijos įtraukimą, o M. Bays – apie rinkodarą filmo vystymo ir gamybos procesuose. Lektoriai taip pat klausytojams pristatys sėkmės istorijas bei teiks konsultacijas individualiuose susitikimuose.

Į Lietuvą kartu su minėtais lektoriais taip pat atvyksta ir „MAIA Workshops“ vadovė Graziella Bildesheim.

Į paskaitas dar galite registruotis iki kovo 28 dienos čia (http://www.kinopavasaris.lt/meeting-point-vilnius) . Besidomintys „MAIA“ mokymais iki kovo 30 dienos taip pat gali registruotis individualiam susitikimui su G. Bildesheim el.paštu media@kurybiskaeuropa.eu .