Lietuvoje vyks trumpametražių filmų scenarijų vystymo dirbtuvės


baneris_240x110

Šį rudenį vyks VšĮ „IN_Script“ organizuojamos intensyvios trumpo metro filmų scenarijų vystymo dirbtuvės „Too short to die“. Dirbtuvių partneriai – Lietuvos kino centras, Britų Taryba Lietuvoje ir MEDIA Desk Lietuva.

Dviejų sesijų mokymo programa skirta dešimčiai kūrybingų bei ambicingų scenaristų ir režisierių iš Baltijos jūros regiono, likusios Europos dalies bei Artimųjų Rytų, siekiančių sukurti paveikų, tarptautinei auditorijai skirtą scenarijų. Dirbtuvių metu dėmesys bus skiriamas ne tik trumpo metro filmo scenarijaus nuo idėjos iki galutinės versijos tobulinimui, bet ir analitinių įgūdžių vystymui.

Dirbtuvėse „Too short to die“ žiniomis ir patirtimi dalinsis vieni geriausių tarptautinių dėstytojų-konsultantų: „Of scripts and life“ autorius ir dviejų mokymo programų profesionaliems scenaristams konsultantas, scenaristas Jan Fleischer ir patyrusi scenarijaus tobulinimo bei redagavimo konsultantė, dirbanti su žinomais scenaristais bei režisieriais, BAFTA komisijos narė Angeli Macfarlane.

Dirbtuvės „Too short to die“ padalintos į dvi sesijas: intensyvius užsiėmimus, vyksiančius šių metų rugsėjo 16-20 dienomis ir spalio 21-25 dienomis vyksiančią virtualią programą internetu. Į dirbtuves bus atrinkta 10 dalyvių.

Daugiau informacijos ir registracija į dirbtuves čia: http://www.inscript.lt/workshop/ bei el. paštu:  violeta@inscript.lt. Registracijos terminas – 2013 08 01.