Startuoja Lietuvos kino centro svetainė


Šiandien pradeda veikti Lietuvos kino centro internetinė svetainė www.lkc.lt, skirta ir kino industrijos profesionalams, ir visiems besidomintiems kino kultūra.

Tinklapyje pateikta informacija apie kino finansavimą: čia bus skelbiami konkursai ir viešinami jų rezultatai,  duomenys apie finansavimo administravimą ir kino projektų įgyvendinimą.

Svetainėje bus talpinama naujausia informacija apie lietuviškų filmų premjeras Lietuvoje ir užsienyje; lietuviškų filmų dalyvavimą tarptautiniuose festivaliuose ir juose laimėtus apdovanojimus; šalies kino pramonės pristatymus kino mugėse; Lietuvoje ir užsienyje rengiamus kino festivalius, vykdomus kino sklaidos bei kino edukacijos projektus, organizuojamus renginius, konferencijas kino srities situacijai ir tendencijoms aptarti.

Lietuvos kino centro svetainėje bus kaupiami statistiniai duomenys apie Lietuvos kiną.  Taip pat joje. veiks Filmų registras, bus pateikiama informacija apie šalyje rodomų filmų indeksavimą.

Svetainės lankytojai atsivertę kino terminų žodyną ar atsakinėdami į viktorinos klausimus, galės pasitikrinti savo žinias apie kiną bei laimėti prizų. Taip pat bus galima užsisakyti naujienas, kurios atspindės aktualią ir išsamią lietuviško kino panoramą.

Daugiau informacijos: Jurgita Kažukauskaitė-Sarnickienė, tel. 213 7979